VPRAŠANJE
Policist mi je napisal plačilni nalog za prekršek, ki naj bi se zgodil 16.09.2009. Glede na datum iz prihodnosti me zanima ali sem dolžan plačati globo. Ni nobenih materialnih dokazov kdaj sem prekršek storil ( neuporaba varnostnega pasu).
ODGOVOR
Če ne gre za očitno pisno napako, potem takemu nalogu ugovarjajte.