temno

Vabilo priči

VPRAŠANJE

Sem na porodniški in sem prejela vabilo na sodišče kot priča. Zanima me ali je porodniška razlog da se opravičim in ne oddeležim?

ODGOVOR

Opravičite se lahko, vendar je odločitev o tem, ali gre za opravičeno ali neopravičeno odsotnost v rokah sodnika. Načeloma upoštevajo tovrstna opravičila.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Sorodni prispevki

Poškodba ali prometna nesreča?

Preverite možnosti za odškodnino z brezplačno oceno primera.

🔒 Vaši podatki so varni in zaščiteni. mojaodskodnina.si