VPRAŠANJE
Pozdravljeni!
Zaposlena sem pri privatniku za polovičen nedoločen delovni čas, se pravi 4 ure.Zanima me, kolikšen regres mi pripada, celoten ali polovičen???
Hvala za odgovor!!! Lp
ODGOVOR
Polovičen.
Razen v primerih ko delavec dela s krajšim delovnim časom v skladu s predpisi o pokojninskem in invalidskem zavarovanju, predpisi o zdravstvenem zavarovanju ali predpisi o starševskem dopustu.
Odvetniška pisarna Carmen Dobnik in odvetniki