VPRAŠANJE
Zakaj so mi vzeli iz računa, če sploh nisem imela toliko prelliva. Na računu sem imela 2,eur. Kar naenkrat pasem bila v minusu 145. eur ne gre mi vglavo kako so mi to lahko naredili brez moje vednosti.
ODGOVOR
Pozdravljeni ga. Kušar!
Za odgovor bi potreboval malo več informacij:- kakšen je bil namen odtegljaja (direktna bremenitev ali trajnik, kredit, …)- ali ste s tem odtegljajem v dovoljenem ali nedovoljenem negativnem stanju (ali imaste toliko odobrenega "limita" ali so vas s tem spravili preko "limita")- pri kateri banki imate odprt račun
Lepo pozdravljeni,
Simon Prepadnik,
080 35 80